fbpx

O nas

 

Od 1991 roku oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę gabinetów i klinik dentystycznych na terenie całego kraju w ramach hurtowni farmaceutycznej.

Nasz dobrze wyszkolony zespół sprzedawców i przedstawicieli handlowych służy pomocą i wiedzą przy wyborze materiałów, narzędzi i urządzeń. Chętnie kontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub bezpośrednio odwiedzając Państwa gabinety.

Jesteśmy autoryzowanym importerem VDW, ponadto oferujemy Państwu autoryzowany serwis techniczny dla produktów firmy VDW.

Można nas spotkać jako organizatora lub współuczestnika wykładów i warsztatów szkoleniowych w zakresie nowoczesnej endodoncji.  Prowadzimy również indywidualne szkolenia w siedzibie naszej firmy.

Od lat jesteśmy partnerem dla wszystkich Uniwersytetów Medycznych w Polsce.

Misja : naszym celem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, której efektem jest komfort Państwa pracy i zadowolenie Waszych pacjentów.

Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony internetowej www.intertechdental.pl

 

 


Firma VDW GmbH z Monachium, założona została w 1869 roku. Zajmowała się początkowo produkcją części i narzędzi do zegarów, a 20 lat później, bazując na doświadczeniu zdobytym w dziedzinie precyzyjnej inżynierii, rozpoczęła wytwarzanie pierwszych produktów stomatologicznych: poszerzaczy B2 i miazgociągów. Oba te produkty cały czas są w sprzedaży.

VDW jest jedynym producentem na świecie, który specjalizuje się wyłącznie w dziedzinie endodoncji. Firma skupia całą swoją uwagę na produktach i usługach dla endodoncji, stanowiącej jedno z największych wyzwań w leczeniu stomatologicznym. Dzięki ciągłym kontaktom z międzynarodowym środowiskiem stomatologicznym opracowuje ona prawdziwie innowacyjne pomysły tworząc nowe produkty i systemy, które mają uprościć, ulepszyć i usprawnić pracę dentysty.


Koncepcja Endodoncji, Prostej i Skutecznej
 (Endo Easy Efficient) - stworzona przez firmę VDW to oferta dająca każdemu możliwość znalezienia odpowiedniego produktu, łatwego w użyciu, bezpiecznego i dającego w efekcie najlepsze kliniczne rezultaty w każdej metodzie leczenia. Wszystkie produkty wytwarzane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii i w najwyższej jakości.

Dziś w ofercie VDW znajduje się pełen zakres innowacyjnych i tradycyjnych urządzeń do leczenia endodontycznego, poczynając od elektronicznej oceny długości roboczej (endometr Raypex), poprzez opracowanie całości kanału korzeniowego (endomotory VDW.SILVER oraz GOLD, unit ultradźwiękowy VDW.ULRTA), w tym z wykorzystaniem nowoczesnych systemów NiTi (RECIPROC oraz Mtwo), aż po urządzenia do wypełniania (BeeFill 2in1).

Firma VDW od wielu lat posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodnie z wymogami ISO 13485 gwarantując jakość produktów i sprawność serwisu. Wszystkie produkty spełniają również wymogi dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych.

Strona internetowa firmy VDW znajduje się pod adresem:   www.vdw-dental.com/

Drukuj

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików.
Dowiedz się więcej OK

Zaloguj się do konta